Telkmantel

Kasutatav vihmakeebina ning telkmantlina (välitingimustes kaitse keskkonnamõjude eest).
HIND: 29,99 €
Telkmantel on ristkülikukujuline, esipool ja tagumine pool väikse kumerusega. Telkmantli servad on ümberringi kanditud 4,0 cm laiuse vaheriidega tugevdatud põhimaterjalist lõikekohase kandiga. Telkmantli nurkades, piki –ja põikitelgjoonel on öösid, kokku 8 tk.
Külje peale jäävates servades on neli mõlemalt poolt avatavat - suletavat metallist trukki (küljed saab omavahel kokku trukkida). Trukid on kinnitatud väga täpsete vahekaugustega, et lahtiselt kõrvuti asetsevaid telkmantleid oleks võimalik omavahel ühendada.
Telkmantli esipoole vasaku serva pealmisel poolel on neli kahepoolse truki pealmist poolt, sama serva tagumisel poolel on neli kahepoolse truki alumist poolt. Telkmantli teisel serval on trukid kinnitatud vastupidiselt.
Telkmantlil on kapuuts. Kapuutsi näoava ääres on nöörtunnel, mis on moodustatud põhimaterjalist lõikekohase kandi abil. Tunnelis on nöör, mis väljub kapuutsi esiosa siseküljel olevatest öösidest. Nööri otsad on töödeldud mittehargnevaks. Nöör läbib fiksaatori.
Kapuutsi ja kehaosa ühendusõmblus on tugevdatud põhimaterjalist (laius 4,0 cm) lõikekohase kandiga.
Kehaosa kandi ning kapuutsi ühendusõmblused on maha kapitud ja hermeetilise lindiga töödeldud.
Telkmantel on pakitud põhimaterjalist kotikesse. Kotisuu palistus moodustab nööritunneli. Nööritunnelis on nöör, mille otstes on otsikud.
Material 100% Nylon Ripstop
Mõõdud 2100x1500mm
Kaal 450g
Värvus Roheline (RAL 6009)